Zborowy weekend w Czarnej

Opublikowane przez admin w dniu

W dniach 20-22 kwietnia 2018r. miał miejsce zborowy weekend  w Domu Rekolekcyjnym EWZ w Czarnej. Wreszcie znaleźliśmy czas na to, na co zwykle  tak bardzo go nam brakuje w codziennym, zabieganym życiu. Były więc długie rozmowy,  zabawy i gry na wolnym powietrzu z udziałem dzieci i dorosłych, filmy, ognisko.

Ciekawą atrakcją okazał się wyjazd do Zagrody Żubra w Mucznem, gdzie mogliśmy podziwiać z bliska ten będący pod ochroną gatunek. Bardzo interesującą lekcję otrzymaliśmy również w znajdującym się nieopodal Centrum Promocji Leśnictwa, odkrywając  z pomocą przewodnika tajniki bieszczadzkiej przyrody.

W naszym planie dnia nie zabrakło oczywiście czasu na wspólną modlitwę, śpiew oraz dyskusję dotyczącą problemów w wychowaniu dzieci i młodzieży,  jakie niosą dzisiejsze czasy, a w szczególności rozwój nowych technologii. Zwieńczeniem weekendowego wyjazdu było niedzielne nabożeństwo z kazaniem  pastora, którego tematem było małżeństwo.

Dopełnieniem całości była piękna pogoda, która cały czas nam towarzyszyła, pyszne jedzenie oraz gościnność gospodarzy, która sprawiła, że mogliśmy się czuć jak w domu.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *